nedeľa, február 18, 2018
15marec

Krasokorčuliari KK Iskra BB na Majstrovstvách SR 2017

Krasokorčuliari KK Iskra BB na Majstrovstvách SR 2017

Súťaže krasokorčuliarov vyvrcholili Majstrovstvami Slovenska, ktoré organizoval Slovenský Krasokorčuliarsky zväz a na ktoré sa svojimi výbornými výkonmi počas sezóny 2016/2017 kvalifikovali aj korčuliarky klubu KK Iskra Banská Bystrica...

Počas prvého marcového víkendu sa v Novom Meste nad Váhom konali Majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva a nádejí. V silnej konkurencii si za 3.miesto odniesla bronzovú medailu Alexandra Rumanovská v kategórií Nádeje 7. V kategórií Nádeje 8 sa na peknom 7. mieste umiestnila Ema HolláKrasokorčuliarsky klub KK Iskra mal svoje zastúpenie aj na Majstrovstvách Slovenska juniorov a staršieho žiactva, ktoré sa konali v Košiciach, kde si krásne 7. miesto vykorčuľovala Vladimíra Messerschmidtová a na 14.mieste sa umiestnila Viktória Šabová. Naše korčuliarky sa v konkurencii najlepších korčuliarov z celého Slovenska nestratili, úspešne reprezentovali klub a mesto Banská Bystrica, za čo im ďakujeme.

Vďaka všetkým našim súťažiacim sa klub KK Iskra vrátil po dlhšom čase na 10.miesto v Pohári klubov v sezóne 2016/2017 z celkovo 28 registrovaných klubov.

Veríme, že aj v ďalších sezónach vďaka podpore zo strany mesta, rodičov a tvrdému tréningu budeme gratulovať našim krasokorčuliarom z pod Urpína k podobným výsledkom.

Videní: 171